"Samana" tikusi dibināta 2004. gadā. Dibinātāja un pasniedzēja Iveta Orbidāne savā jomā darbojas vairāk kā 26 gadus. Nodarbībās dalās ar savu unikālo pieredzi. Ja Tu vēlies kļūt par profesionālu masieri - laipni lūdzam mūsu skolā! Tu varēsi apgūt meistarību, pēc savas izvēles dažādos masāžu veidos. Skola piedāvā darbu Grieķijā vai Ēģiptē, tūlīt pēc meistarklases apmācību beigšanas. Kļūsti labākais meistars! ESi viens no mums! Mūsu skolēni veic privātprakses un praktizē kā SPA meistari vairāk nekā 40 valstīs visā pasaulē, kā arī Latvijā. Skola piedāvā apmeklēt Ezotērikas nodarbības un prakses , lai meistars daudz vairāk varētu pievērst uzmanību arī sev , savai garīgajai izaugsmei. Ja meistarā pašā būs dvēseles miers tad viņš to varēs nodod tālāk kā savu ieguldijumu plašākā nozīmē.

Kas mēs esam?

Ar mūsu skolā apgūtajām prasmēm Tu varēsi palīdzēt ne tikai saviem tuvajiem, mīļajiem cilvēkiem, bet varēsi darboties profesionāli un sniegt labumu sabiedrībai. Esi viens no mums - Profesionāls Meistars! "Samanā" ir iespējams apgūt vairāk kā 15 masāžu veidus. Masāžas iespējams apgūt gan pa vienam kursam pēc izvēles, gan meistarklasē, kurā ir iekļautas vairākas masāžu apmācības. Mēs neesam vienīgie, bet mēs esam labākie!

MASĀŽAS IEDARBĪBA

Masāža iedarbojas fiziskā , mentālā un garīgā līmenī . Tā atjauno līdzsvaru un harmoniju , veicina labāku pašsajūtu,ļauj paskatīties uz dzīvi ar svaigāku un optimistiskāku skatienu . Masāža atslābina , novērš stresu , atveseļo ķermeni , regulē autonomās nervu sistēmas darbību . Pieskāriens jau pats par sevi ir ārkārtīgi patīkams . Šādā nomierinošā stāvoklī ķermenis ražo endorfīnus , kas noņem sāpes , izraisa apmierinājumu un pat eiforiju . Masāžas laikā ja tā ir dziļi relaksējoša masāža , klients tiek ievests daudz lēnākā "alfa" frekvencē - meditatīvā , līdzīgi transam stāvoklī , kas ļauj ķermenim labāk atpūsties .Tā stiprina imunitāti , uzlabo pašsajūtu , ādas elasticitāti , uzlabo asins un limfas plūsmu , nomierina vai tonizē (atkarībā no izvēlētā masāžas veida) , atjauno organismu , atbrīvo no bailēm un nemiera, novērš stresu kas var izraisīt slimības sākumu , atbrīvo no negatīvām emocijām , noņem ķermenī enerģētiskos blokus , piepilda ar enerģiju . Masāžai ir liela loma indivīda harmonijas radīšanā , un kā indivīdi mēs automātiski izplatām šo labsajūtu citiem , tādējādi dodot savu ieguldijumu mieram un laimei globālā mērogā.

Informācija par pierakstiem un ierašanos

Uz procedūru lūgums ierasties ne ātrāk kā 5 min pirms tās sākuma! Masāžu varat veikt no 8.00 - 20.00 Svētdiena - brīvdiena.
Atlaižu kuponus apkalpojam no 9.00 - 17.00 darba dienās un sestdienās. Ja nepabrīdina dienu iepriekš par neierašanos, tad kupons automātiski skaitās nederīgs, ja tomēr klients kurš neieradās vēlas saņemt procedūru, tad nākamajā vizītē viņam būs jāpiemaksā 10 EUR. Cienīsim viens otra laiku un darbu!
Sestdienās īpaši gaidīsim pāra masāžas!
Kuponiem obligāti jābūt izprintētā veidā! Ja atnākat uz procedūru bez izprintēta kupona, jums būs jāsamaksā 5 EUR.
Ja mājās nav printeris, tad to ir iespējams bezmaksas izprintēt jebkurā kupona pārdošanas vietā!

Tālrunis, lai pieteiktos uz masāžu: 29242267

Kā pieteikties uz apmācībām?

Lai pieteiktos uz apmācībām sūtiet īsziņu: +371 24888889 (īsziņā norādiet savu vārdu, izvēlēto masāžu veidu un apmācības datumu)


Ja esat 4 - 6 interesenti, veicam izbraukuma apmācības!


*Ja jums neatbild uzreiz, atvainojiet - esam aizņemti, jums pārzvanīs 24 h laikā! Visi zvani tiek reģistrēti. Ja zvans tika veikts ārpus darba laika, mums ir tiesības neatzvanīt! Paldies par sapratni!

__________________________________________________________________________________________________________________________

Rekvizīti:

Nosaukums: SIA "SAMANA -S"
Reģistrācijas nr.: 40203067040
Juridiskā adrese: Ogres nov., Ogresgala pag., Ciemupe, "Rožulejas", LV-5041
Norēķinu rekvizīti: A/S Swedbank
Konta Nr.: LV92HABA0551049743356